Мирослав Хом’як, голова ДПА у Львівській області: „Кожен львівський податківець сам визначатиме, кому віддати свій голос”

|

“Уже кілька днів на всю Україну звучать звинувачення у бік ДПА у Львівській області і, зокрема, її керівництва, буцім хтось когось змушує займатися якимось політичними процесами. Це не що інше, як інсинуації та безпідставні твердження, звичайна політична провокація з боку тих сил, які прагнуть втягнути податкову службу в політику.

Я офіційно заявляю, що ніяких команд щодо збору відкріпних талонів керівництво ДПА у Львівській області не давало – відкріпні мають отримати лише працівники податкової міліції, що будуть залучені до охорони громадського порядку не за місцем проживання.

Вважаю за доцільне повідомити, що податкова служба є аполітичною організацією, яка має наповнювати державну скарбницю, і це є її головним завданням. Будь-які заяви про причетність податківців до політичної боротьби є нічим іншим, як як спробою дискредитувати службу та владу в цілому. Ті, хто застосовує такі брудні методи політичної пропаганди , порушують норми моралі та політичної коректності. Запевняю вас, що кожен львівський податківець сам визначатиме, кому віддати свій голос у другому турі президентських виборів.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.