Петро Олійник, керівник виборчого штабу Віктора Ющенка у Львівській області: “Ми усіх звільнених працівників силових структур і державних установ беремо під свій захист”

|

“Упродовж останніх днів до мене потоком йдуть люди, переважно працівники міліції, податкової, лісники, залізничники, загалом понад 300 заяв вони до мене написали, у яких розповідають про порушення. Хочу підкреслити, що у Західній Україні відбуваються масові і брутальні порушення Конституції – влада хоче забрати право голосу у майже 80–и тисяч людей.

Ціакаво, що більшість із цих людей, які пишуть нам про порушення, знають, що їх звільнять, але все одно не хочуть миритися із тими порушеннями, що їх допускаються певні керівники. Декотрих навіть уже звільнили, це працівники податкової та міліції, але я вам заявляю, що ми беремо їх під свій особистий та соціальний захист. Ми говорили із львівським бізнесом і бізнес готовий надавати їм матеріальну підтримку в межах посадових окладів, а після нашої перемоги їх обов’язково поновлять на роботі.

А крім того, я скерував депутатські запити до керівництва усіх цих структур, з яких надійшли скарги і вимагаю дати пояснення, на якій підставі людей хочуть позбавити права голосу і права вибору, адже зрозуміло, що усі ці відкріпні підуть на користь Януковича.“

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.