Депутати ліс не відвоювали - „Поступ“, 12 листопада

|

Очікувана зустріч депутатів Львова та Брюховичів так і не відбулася з вини брюховицьких народних обранців. Напередодні вони раптово змінили свої плани й сесію селищної ради перенесли на 25 листопада. А на ній, нагадаймо, мали слухати одне-єдине питання — протест прокурора Львівської області на рішення сільради. У ньому мова йшла про те, що депутати Брюховичів надавали двом фірмам у оренду близько 20 га лісу. Львівські депутати, яким не байдужа доля приміської лісопаркової зони, виявили бажання прийти на сесію. Однак застали на місці лише перелякану секретарку, яка й на все лаконічно відповідала: „Не знаю“.

“Нічого. Ми приїдемо наступного разу. Ми будемо приїжджати, допоки депутати не змінять своєї думки. Те, що зараз відсутнє селищне керівництво повним складом, це зрозуміло. Очевидно, що про наш приїзд вони знали, тому так дружно виїхали по якихось справах“, — сказав міський голова Львова Любомир Буняк.

І хоча міські райці визнають, що не мають права щось диктувати брюховицьким депутатам, вони вірять, що принаймні можуть змінити громадську думку брюховичан. „Як можна, маючи недобудовану школу, за безцінь віддавати такий великий шмат землі?“ — запитує пан Буняк.

Більшість місцевих мешканців, яких ми зустріли, розповідає, що вперше чує про те, що на цьому місті має постати комфортабельне житло. „Я чула, що там мають бути дитячі спортивні майданчики. А про житло для багатих чую вперше. Якщо це так, то звичайно ми проти. Наступного разу ми за цього голову не проголосуємо“, — сказала мешканка, яка не забажала назвати свого імені.

Натомість її земляк Володимир розповів, що не допустить, щоб так просто забрали їхній ліс. „Я тут виріс. З дитинства гуляв поміж тими соснами. Збудувати тут будинки — це все одно, що забрати в нас повітря. Якщо треба буде, то ми висловимо недовіру своєму голові“, — сказав він.

Депутат Віра Лясковська також розповіла, що деяким мешканцям, які повідомили львівських депутатів про дії сільради, вже розпочинають погрожувати. „Мені ще ніхто не погрожував, і навряд чи зможе це зробити. Але якщо ми будемо разом, то нас не залякати“, — говорить вона.

Вікторія Прихід

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.