Травмована шматком стелі - „Львівська газета“, 7 вересня

|

Минулої п’ятниці “Газета” опублікувала матеріал “Будинок-руїна” про кам’яницю на вулиці Стефаника, 12, яка внаслідок безгосподарності львівських комунальних служб і працівників райдержадміністрації опинилася на межі обвалу. Минуло декілька днів – маємо першу жертву.

У неділю в найбільш аварійному помешканні №2 стався обвал – шматок стелі впав на голову господині квартири Оксани Оверко. Довелося викликати “швидку” та негайно госпіталізувати потерпілу. Пані Оксану прооперували в нейрохірургічному відділенні лікарні швидкої допомоги. На щастя, життю жінки ніщо не загрожує. Однак не важко здогадатися, що сталося б, якби шматок стелі виявився значно більших розмірів – фінал події був би дуже сумним….

Про цей випадок розповіла “Газеті” інша мешканка будинку-руїни, пані Любов Качур із 8-ї квартири. Вчора з постраждалою пані Оверко не можна було поспілкуватися.

“Хто вам сказав, що цей будинок – аварійний?! – запитав автора матеріалу голова Галицької райдержадміністрації Іван Лозинський. – У будинку на Стефаника, 12 аварійними є тільки три помешкання: друге, четверте й шосте. Мешканців квартир №№2, 6 переселили в готель “Київ”, а люди з четвертої квартири живуть у родичів. Нині там проводять ремонтні та відновлювальні роботи. Не знаю, що робила ця жінка у своєму аварійному помешканні”.

Про умови цього “переселення” авторові матеріалу розповів мешканець квартири №6 Степан Левко (про це йшлося в матеріалі “Будинок-руїна” – “Газета”). Кімната в готелі виглядає так: 4 ліжка, шафа, стіл та умивальник у куті. “Жодних зручностей, – зазначив пан Степан. – Ми живемо на п’ятому поверсі, туалет – на четвертому, а душова – на третьому. Неможливо приготувати їсти, бо відсутня плита. Там можна лише переночувати”. То чи варто особливо дивуватися з приводу того, що пані Оксані не припали до душі такі “райські” умови, відтак вона вирішила завітати до рідного аварійного дому, щоб приготувати їжу своїм близьким?

Богдан Мазур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...