Зеновій Бермес, уповноважений з питань захисту прав підприємців по місту Львову та Львівській області:”Бізнес приречений співпрацювати з владою”

|

“Результатом нашого спілкування має стати покращення роботи бізнесу та благополуччя населення. Хочемо ми того, чи не хочемо, бізнес приречений співпрацювати з владою. І ця співпраця має бути взаємокорисною. Завдання державних органів, зокрема, державного комітету з регуляторної політики, громадських організацій – виховати законопослушного підприємця.

Ми живемо в епоху формування нашої країни, в епоху недосконалого законодавства. І ми бачимо своє завдання в тому, щоб разом з органами влади допомогти формуванню українського бізнесу в цих складних умовах. Ми повинні насамперед працювати над усуненням тих норм, які дозволяють каратих тих підприємців, які не завдали жодної шкоди ні державі, ні суспільству, ні довкіллю.

Мушу відзначити, що наше законодавство змінюється в кращу сторону. Зокрема, восени очікується прийняття законодавчої норми, за якою працівник державного органу, з власної кишені відповідатиме за шкоду, незаконно нанесену підприємство. Нині ці витрати покриваються за рахунок державного бюджету.

Ми є одним з організаторів загальнонаціональної коаліції по боротьбі з корупцією. А то наразі ми має безліч фактів безпідставних перевірок, імітації оперативно-розшукової діяльності з єдиною метою – отримати гроші від підприємця.

А взагалі тенденції, які спостерігаються у змінах взаємостосунків бізнесу та влади, є загалом позитивними. Проте залишається чимало болячок, які необхідно викорінювати.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...