Мирослав Гавриляк, заступник начальника юридичного управління Львівської міськради: “Рішення накласти арешт на все майно міськради виглядає нелогічним і упередженим”

|

“Постанова про арешт майна Львівської міської ради була ухвалена через невиконання судового рішення, за яким міськрада мала оплатити 1700 гривень. Суть боргу є така: 85 гривень це – держмито, 118 гривень – послуги інформаційно-технічного характеру для забезпечення судових засідань, 1,5 тисячі – надання правового захисту, тобто адвокат уклав угоду з фірмою ДЗОФ “Геліф” про надання юридичних послуг. Відповідно до господарсько-процесуального кодексу сторона, яка програла процес (в даному випадку це міська рада) має відшкодувати цю вартість.

Відповідно до постанови боржник рішення суду добровільно не виконав, і що найцікавіше написано, що кошти на рахунку боржника відсутні, а згідно з обліковими даними в ДАІ Галицького району Львова за боржником зареєстровано автотранспорт. Судячи з постанови суд мав накласти арешт не на все майно міської ради, а лише на автотранспорт – сума була б адекватною. Коли ж арешт накладають на все майно, це рішення виглядає нелогічним і упередженим”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...