Олена Карчевська, заступник начальника відділу ЛФ Укрсоцбанку: “ Маємо затверджений паспорт фасаду головним архітектором Львова, а більше жодних вимог ніхто не може ставити ”

|

“Поки що акцій протесту як таких не було, а коли ми будували, були різні думки. Але коли ми ставили конкретні питання деяким людям, хто крім писанини щось збудував і може показати щось на противагу цій будівлі, нам ніхто нічого не показав у Львові. Якщо можете, покажіть мені хоч один об’єкт у Львові, який реставровний, збережений тими людьми, які багато пишуть.

Роботу головного архітектора ми бачимо всі і маємо привід, щоб це сьогодні обговорювати, бо якби тут був такий пустир, як на сусідньому будинку чи смітник, нічого б не обговорювали. Я за те, щоби будівлі росли, ніхто звідси їх не забере, а яка вона виросла, це вже питаття до архітекторів. Нам був затверджений паспорт фасаду, а вже у процесі будування після затвердженння містобудівною радою, після трьох засідань інших вимог нам не ставили. Маємо затверджений паспорт фасаду головним архітектором Львова, а більше жодних вимог ніхто не може ставити.

Від управління історичного середовища в 1997 році при погодженні цього проекту ще не потрібно було погодження. Інше питання, що треба було, щоб управління з питань охорони історичного середовища поставило питання про зняття отого будинку з обліку пам’яток архітектури. Будівля, яка стояла тут, була пам’яткою архітектури місцевого значення. Вона входила до трьохсот будівель, які було включено в пам’ятку, щоб зробити центр архітектурно історичною пам’яткою. Але за шість років ми не отримали жодного листа з управлінння, щоб ми зайнялись питанням зняття”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...