Два мільйони на дитячий відпочинок - „Поступ“, 30 червня

|

Діти залізничників з Рівненщини, Волині, Закарпаття, Львівщини та Тернопільщини вже відпочивають цими днями в селищі Лазурному в Херсонській області. Всі вони проведуть п`ятнадцять незабутніх днів у оздоровчому таборі „Чайка“, розташованому на Чорноморському узбережжі. Такі оздоровчо-відпочинкові поїздки для дітей своїх працівників уже четвертий рік поспіль організовує Львівська залізниця.

За словами заступника голови дорпрофсожу Львівської залізниці Івана Сельменського, щороку кількість оздоровлених на морському узбережжі дітей залізничників збільшується. Минулого ж тижня зі Львівського головного залізничного вокзалу до Лазурного вирушила чи не найбільша за всю історію таких поїздок група — 381 школяр. Усіх цих малих пасажирів повезли на теплий Південь вісім вагонів потяга „Львів — Херсон“.

Відвезти до моря таку велику кількість дітлахів не так уже й просто, адже за кожну дитину та насамперед за стан її здоров`я потрібно відповідати. У потязі „Львів — Херсон“ контроль за всім узяли на себе спеціально запрошені медики. Також у дорозі школярів супроводжували двоє лікарів, а в кожному вагоні їхали двоє представників профкомів підприємств Львівської залізниці.

“Цього року ми відправляємо на морський відпочинок фактично найбільшу кількість дітей, — наголошує Іван Сельменський. — За це літо ми плануємо оздоровити в Лазурному близько 760 школярів. І слід зазначити, що під час цього заїзду в таборі „Чайка“ відпочиватимуть тільки діти наших залізничників“.

У Лазурному діти відпочинуть (і вже відпочивають), як і годиться всім дітям: для них у таборі проводитимуть різноманітні акції, культурні заходи, влаштовуватимуть спортивні ігри, змагання, різні конкурси (наприклад, на найкращу пісню чи танець), вечори відпочинку тощо. І, звісно ж, не забуваймо про море — найголовніший та найцікавіший „ресурс“ дитячого літнього відпочинку.

Щодо якості умов проживання в таборі „Чайка“, то за нею стежать представники дорпрофсожу залізниці. Вони періодично виїздять до табору, щоби перевіряти умови проживання дітей працівників залізниці. Зараз, кажуть у дорпрофсожі, ці умови є достатньо добрими.

Як повідомила головний бухгалтер дорпрофсожу Львівської залізниці Стефанія Семак, загалом цього літа оздоровляться понад три тисячі дітей залізничників, а на всі свої оздоровчі кампанії для дітей своїх працівників залізниця витратила понад два мільйони гривень.

Тож впродовж літа на дітей залізничників чекають також табори Теребовлі та Олександрії. Наступна група дітей вирушить до Лазурного вже 12 липня.

Олена ДУБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...