Сорокіна відлітає до форту Буаярд - „Ратуша“, 17 червня

|

Власкор студії “1+1” Люба Сорокіна, яку творча формація “Піккардійська терція” визнала достойною, аби представляти разом із ними Україну у французькому форті Буаярд, перед вилітом завітала до ”Ратуші”.

– Бонжур, Любо! Чому ж ти не поспішала похвалитись своєю обраністю перед колегами?

– З двох причин. По-перше, добре б вже було щось розповідати, коли є якісь результати, а по-друге, боюсь, аби не врікли, бо жаба – це дійсно страшна тварина.

– Не боїшся?

– Страху нема. Адже “Форт Буаярд” не є настільки безмежно-екстремальним, як, скажімо, “Фактор страху”, і там принаймні не примушують їсти розмаїтих павуків, тарганів, личинок і комах. До того ж, я вже півтора місяця ходжу до спортзалу і бігаю. Прикро мені буде, якщо зі самого початку змагань залишуся в темній кімнаті і не зможу їх продовжити.

– Хто з “піккардійців” не потрапить до Франції?

– Не їде Богач і Шалава, адже команда – це четверо чоловіків і жінка.

– А кому належить ідея відіслати найкращих людей держави у країну жабоїдства?

– Проект проводить студія “1+1”. Разом із нами їдуть оператор Іван Павлович і журналіст Олександр Загородній. Вони фіксуватимуть позакулісне життя і потім перемежовуватимуть цими кадрами зйомки змагань. Окрім нас, в омріяний форт, можливо, потраплять також Руслана, Скрябін, Пономарьов, Безулик, Борсюк, силачі – стронґмени, комада КВК “95-й квартал”. Роль мудреця гратиме Богдан Ступка. У французів процес зйомки поставлено на конвеєр, і за день зніматимуть по три команди.

– Організатори мають до учасників якісь особливі вимоги?

– В анкеті, яку заповнювали, була ціла низка питань: який улюблений актор, з яким деревом чи твариною себе асоціюєш, яка група крові (у мене – друга , резус +), чи носиш лінзи і на що маєш алергію, які в тебе спортивні розряди і чи вмієш плавати? Вимагали описати себе одним реченням, а також зобов’язатись не розповідати після зйомок пресі, які саме були конкурси і які їх результати. Нас забезпечать щільними костюмами, щоб не було куди напхати грошей.

– Як відпочиватимеш?

– Маю певні сумніви, що буде час на відпочинок. Та все ж прагнутиму викроїти хвильку і попити з “Терцією” вина та поїсти слимаків.

– Сподіваюсь, після повернення перше інтерв’ю – “Ратуші” і нам не доведеться “шерше ля фам”?

– Обіцяю: ви будете першими!

– Мерсі.

Микола САВЕЛЬЄВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.