Ігор Гуменчук, заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР: “Земельний аукціон відбувається в нормальному режимі”

|

“Ми доповнили ті земельні ділянки, які були готові раніше і планували їх сьогодні продати. Окрім цього, ми провели маркетингове дослідження і побачили, що попитом найкраще користуються земельні діяляки під житлове будівництво та офіси, а промзона сьогодні просто не на часі. Проте це не означає, що ті земельні ділянки не будуть продані.

Звичайно, ми планували продати сьогодні більше земельних ділянок, адже вони виставляються на аукціон втретє, та заявки були лише на дві. Я впевнений, що через певний період часу ми їх продамо також. Земельний аукціон відбувається в нормальному режимі, а міський бюджет знову поповнюється. Цього разу коефіцієнти на ділянки ми не встановлювали, бо вважаємо, що коли роблять експертно-грошову оцінку, то її роблять фахівці, котрі відповідають за свої дії. Тому на нашу думку, експертна оцінка є доцільною і запропонований варіант нам підходить. Зрештою, та земля й коштує стільки. Щодо активності на аукціоні, то зауважу, що люди просто вже давно придивлялися до землі, а відтак оцінили її реальну вартість… Думаю, що на наступному аукціоні, який відбудеться 29 червня, активність буде більшою”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *