Львів заливає каналізація - „Поступ“, 14 червня

|

У Львові знову тече вода з-під тротуарів. Учора зранку прорвало водогін на початку вулиці Нечуя-Левицького. Бурхливе джерельце з каналізаційної труби впродовж дня заливало не лише вулицю Нечуя-Левицького, а й прилеглі до неї вулиці Сахарова та Коперника.

Однак залатати дірку в трубі комунальним службам у неділю так не вдалося. Черговий диспетчер львівської міськради Орест Біловус розповів „Поступу“, що для того, аби полагодити розірвані труби, комунальній службі знадобиться щонайменше два дні. Оскільки, щоб розпочати ремонт труб спочатку треба підняти планшети над водогінною системою і з`ясувати, де пролягають електромережі, які комунальники можуть пошкодити під час латання труб.

За словами пана Білоуса, труби в місті прориває постійно. Лише за ці вихідні до диспетчерської міськради надійшло п`ять телефонних дзвінків з різних куточків Львова про аварії на каналізаційних системах. Усім відомо, що причиною комунальних трафунків у місті є зношеність водогінних труб. Пан Біловус підкреслив, що сьогодні комунальники відпрацьовують програму налагодження підземних міських мереж. Відтак, за його словами, вже визначено вулиці, де труби є в аварійному стані. А тому по сто, двісті метрів цих труб буде обов`язково замінено на нові. За прогнозами Ореста Біловуса, всі діряві львівські труби комунальники полатають уже до кінця цього літа.

Ярина МАТВІЇВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.