Боротьба за майданчик триває - „Поступ“, 20 травня

|

Ще один раунд війни за дитячий майданчик на вулиці Айвазовського, 12 розгорівся вчора між мешканцями прилеглого будинку та підприємцем, який має намір збудувати на його подвір`ї продуктовий кіоск. Як уже писав „Поступ“, мешканці будинку на Айвазовського, 12 не бажають, щоб на їхньому подвір`ї з`явився кіоск, адже магазинів у цьому районі й так вистачає. До того ж вони побоюються, що нова споруда постане на тому місці, де зараз розташований дитячий майданчик. Незадоволені вони й тим, що підприємець може зрізати дерева, які прикрашають подвір`я. Одне з них, до речі, він уже зрізав. Вчора ж робітники прийшли, щоб викорчувати пеньок цього дерева. Тоді власне й розпочався ще один раунд протистояння між підприємцем і мешканцями будинку, — повідомляє ТРК „Люкс“.

Підприємець стверджує, що має всі потрібні для будівництва дозволи, навіть продемонстрував журналістам план майбутньої споруди. За його словами, кіоск буде не на території майданчика, а поруч із ним. Проте люди йому все одно не вірять і вимагають припинити спорудження продуктового кіоску, оскільки ще один магазин їм не потрібен. Вони навіть звернулися зі скаргою до свого депутата міської ради, який пообіцяв винести це питання на розгляд сесії міської ради.

За коментарем стосовно цієї ситуації „Поступ“ звернувся до начальника інспекції Держархбудконтролю міста Романа Стецьківа. Пан Стецьків повідомив, що до інспекції нещодавно надходила скарга від мешканців будинку на вулиці Айвазовського, 12, проте розібратися у цій справі та ухвалити рішення інспекція ще не встигла, оскільки до них надходить 50-60 таких скарг щодня. Він також повідомив, що міський Держархбудконтроль не видавав жодного дозволу на будівництво на території, адже видача дозволів на спорудження кіосків перебуває в компетенції місцевої районної держадміністрації. На жаль, у районній адміністрації Франківського району Львова „Поступу“ не вдалося підтвердити чи спростувати правомірність нової забудови.

До речі, за інформацією ТРК „Люкс“, на місці зрубаного дерева мешканці будинку мають намір спорудити капличку. Сьогодні ж має відбутися освячення цього місця.

Ірина СИРИВКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.