Руслана: “Євробачення” є для мене справжнім трампліном” - „Львівська газета“, 14 травня

|

На міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення” Україна в особі Руслани викликала справжній фурор. Як почувається співачка в перерві між півфіналом і фіналом, який має відбутися в суботу, спеціально для “Львівської газети” з’ясовувала Олена Мацюцька (канал “1+1”).

– Руслано, ви вийшли у фінал. Які відчуття?

– Наразі величезна потреба сконцентруватися на тому, що має відбутися в суботу. Не можемо сказати, що дуже хвилюємося. Після виступу особисто в мене було відчуття, ніби перепливла океан. Думаю, що змогла б його перелетіти, якби мала крила. Відчуваю, що “Євробачення” для мене – величезний трамплін. Але, незважаючи на те, що нам сьогодні пророкують переможні місця, ми передовсім прагматики, а не романтики. А тому налаштовані на супервиступ, на максимальну презентацію тих можливостей, які маємо.

– Чи панує на конкурсі дух змагання?

– Надзвичайно сильний, мабуть, такий, як на Олімпійських іграх. Це єдиний пісенний конкурс, де змагаються країни, а тому почуваюся дуже відповідально, бо представляю не лише Руслану як таку, а Україну.

– Чи сподівалися ви на популярність, яку нині маєте в Стамбулі?

– Ми хотіли, щоб так було, але багато чого можна хотіти. На моє зауваження, що Україна цього року скромніша, ніж минулого – в нас немає лімузина (“Газета” – минулого року Олександр Пономарьов був у лімузині), білоруський коментатор зауважив: “Я так не думаю. Таке відчуття, наче ви проїхали на танку – вас уже всі знають, носять символіку Руслани, і це справді дуже добре”.

– Що робитимете після “Євробачення”?

– Незалежно від місця, яке посяду, ми будемо надалі працювати над тим, щоб вийти на світовий ринок. Уже маємо заплановані концерти та комерційні тури, які проходитимуть у країнах Європи, а восени виступатимемо в США. Поза тим активно працюватимемо над англомовною версією альбому, випуск якого запланували на початок літа. Це стане ще одним кроком до завоювання Європи “Дикими танцями”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.