Петро Олійник, керівник представництва блоку “Наша Україна” у Львівській області: “ З чинника національної безпеки армія перетворюється на чинник небезпеки для нації”

|

Останні події в Запорізькій області свідчать про те, що замість слугувати чинником національної безпеки армія перетворюється на чиник небезпеки для нації, а заручником військових можуть стати цілі регіони України. Львівська область не є винятком, адже у безпосередній близькості від обласного центру, у Брюховичах, є склад боєприпасів, який може становити реальну небезпеку навіть для жителів Львова, не кажучи вже про мешканців Брюхович.

І справа тут не в недбалості військових ЗахОК, а в політиці міноборони і теперішнього уряду. Адже якщо у 2000 році на потреби функціонування складів та баз боєприпасів ЗахОК надійшло понад мільйон гривень, то минулого року – 160 тисяч гривень. Ми внесли поправки до Закону “Про реформування Зройних Сил”, бо проект, прийнятий у першому читанні спрямований не на реформу армії, а на її невиправдано швидке скорочення, що може призвести й до повторення трагедій, які трапилися в Артемівську та Мелітополі, адже за тких умов неможливо зберігати боєприпаси у відповідності до чинниг вимог. Про це свідчить хоча б той факт, що арсенали в Україні вже зараз переповнені.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.