За тиньк на голову доведеться відповісти - „Високий замок“, 26 квітня

|

Родичі 73-річної львів’янки Анни Коломійчук, на яку впав двометровий шмат стіни з триповерхового будинку на вул. Федьковича, 24, позиватимуться з міською владою з вимогою компенсувати моральні та матеріальні збитки (за лікування).

Через незграбність комунальників літня жінка із травмами середньої важкості опинилася на лікарняному ліжку. Як запевняють лікарі, стан її здоров’я задовільний.

Жінка купувала мило з ятки під будинком, коли на неї обвалився тиньк з фасаду. Із закритою черепно-мозковою травмою її відправили до лікарні швидкої медичної допомоги. Лише після цього інциденту комунальники відбили рештки потенційно небезпечної штукатурки та обгородили територію. За словами працівників місцевого комунального підприємства “Навколо базару,” яке обслуговує територію, будинок аварійним не вважався, і обвислу штукатурку з нього оббивали. Водночас у Львові є безліч подібних будинків, на яких провисає і щохвилини загрожує відвалитися штукатурка. За офіційними даними, у Львові є близько шестисот аварійних будинків.

Тим часом у Дніпропетровську, як повідомило інформагентство УНІАН, 24-річна жителька міста, яку торік травмувала цегла, що впала з будинку, судиться з міською владою. Отримавши важку черепно-мозкову травму, дівчина довгий час лікувалася і втратила роботу. Тепер вона вимагає від дніпропетровської влади виплатити їй 5 тис. грн., які вона витратила на лікування. А моральні збитки оцінила у мільйон гривень.

Олександра ХАРЧЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.