ОСТАННІ НОВИНИ

Скільки у Львівській області переселенців

|

На території Львівській області станом на 20 липня тимчасово зареєстровано 11854 осіб з АР Крим та східних областей України. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

переселенці

З них 3508 громадян – мешканці АР Крим, 5505 – Донецької області, 2841 – Луганщини. Із загальної кількості переселених – 3525 дітей.

«Ми постійно моніторимо наявність вільних місць у санаторно-курортних закладах соціальної та медичної сфери, а також у приватному секторі, які придатні для проживання тимчасово переселених на Львівщину. Зважаючи на те, що  кількість внутрішньо переміщених осіб у Львівській області збільшується, ми не припиняємо допомагати нашим співвітчизникам, які вимушено залишили свої домівки», – зазначив директор департаменту Василь Мартиняк.

За його словами, з початку 2016 року зареєстровано 313 осіб. З них 111 – мешканці АР Крим, 202 – прибуло з  Донецької та Луганської областей. За цей період на Львівщині також зареєстровано 50 дітей, у тому числі 28 дітей – з Донецької області, 6 – з Луганської та 16 – з АР Криму.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...