ОСТАННІ НОВИНИ

Газета «Ратуша» перестає бути комунальною

|

Львівська газета «Ратуша» стала п’ятим комунальним виданням в області, яке провело збори свого колективу й на виконання вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» ухвалило рішення взяти участь у реформуванні газети. Про це Львівському порталу повідомили у Національній спілці журналістів України.

ратуша

Таким чином, трудовий  колектив вирішив іти на трансформацію свого видання у другому етапі реформування державних і комунальних ЗМІ України. Журналістами та працівниками «Ратуші», як і в більшості редакцій, було обрано спосіб реформування, у якому орган місцевого самоврядування автоматично виходить зі складу співзасновників. Натомість редакція перетворюється на суб’єкт господарювання зі збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу інформації.

У зборах трудового колективу «Ратуші», окрім 18 журналістів та працівників редакції, також взяли участь депутати Львівської міської ради Юрій Кужелюк та Тарас Ворко, заступник голови Львіської обласної організації Національної спілки журналістів України Андрій Болкун.

«Тепер відповідно до Закону депутати міської ради до 1 травня 2016 року в обов’язковому порядку повинні прийняти рішення про вихід зі складу співзасновників. З редакцією строком на 15 років укладається договір оренди приміщення, в якому знаходиться газета, з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій»,  – розповів А.Болкун.

Нагадаємо, що усі  редакції комунальних ЗМІ повинні провести збори трудового колективу із визначення способу реформування до 31 березня 2016 року та повідомити про своє рішення Держкомтелерадіо. Не пізніше 1 липня 2016 року Кабінет Міністрів України має видати відповідну постанову. Очікується, що редакціям, які увійшли до зведеного переліку учасників першого етапу реформування, буде надаватися державна підтримка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.