Львів’янин здобув «золото» та «срібло» чемпіонату Європи з веслування

|

У місті Басков (Румунія) завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

веслування

У перегонах на двомісних каное на дистанції 500 м золоті нагороди молодіжного чемпіонату здобув український екіпаж у складі хмельничанина Дмитра Янчука та цьогорічного випускника Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука. Час чемпіонів – 1.40,532 хв. Українці залишили позаду себе суперників з Італії та Польщі.

На вдвічі довшій дистанції у хлопців срібні медалі. 0,5 сек. вони поступилися румунським веслярам Леоніду Карпу та Стефану Страту.

У своєму третьому виді змагань Міщук і Янчук посіли 4 місце у каное-четвірці на 500 м. У цьому класі човнів їм асистували Михайло Мандзюк та Ельнур Ахадов.

Цьогоріч хлопці перемагали також на дорослому чемпіонаті Європи у Чехії, стали дворазовими переможцями молодіжного чемпіонату світу та бронзовими призерами світової першості серед еліти.