ОСТАННІ НОВИНИ

Ганна Маляр: «Окупантів карають, вводячи обмеження у їжі»

|

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр про погіршення логістичного забезпечення російських військ на окупованих територіях України, а також про обмеження у їжі як покарання для солдатів ЗС РФ:

«На тимчасово окупованій території України продовжує погіршуватись логістичне забезпечення особового складу російських окупаційних військ, про що свідчить запровадження обмежень у продовольчому забезпеченні окремих військових частин.

Так, до російських окупаційних адміністрацій Сватівського району Луганської області доведено, що з вересня 2023 року буде припинено продовольче забезпечення особового складу підрозділів, дислокованих на території цього району.

Показово, що застосування обмежень у продовольчому забезпеченні для покарання особового складу стало однією з характерних особливостей проведення так званої спеціальної військової операції ЗС РФ в Україні.

Зокрема наприкінці серпня цього року поблизу населеного пункту Покровське Запорізької області російською поліцією у так званому “зиндані” (викопаній глибокій ямі) за відмову брати участь у бойових діях утримується більше 50 російських військовослужбовців, яких годують мізерною пайкою харчів тільки один раз на добу.

Характерно, що на всій тимчасово окупованій українській території противник використовує подібні “зиндані” для покарання місцевих мешканців, затриманих за порушення комендантського режиму або під будь-яким іншим надуманим приводом.

Разом з тим до міста Донецьк масово прибувають мобілізовані на території Росії особи, більшість із яких – трудові мігранти з колишніх радянських республік, які свого часу виїхали на заробітки та отримали російські паспорти.

Зі слів цих людей, їх фактично силоміць під конвоєм доставили на територію України. Наразі їх утримують під вартою у будинках, власників яких депортовано до Росії. Запас сухих пайків, отриманих мобілізованими, практично закінчився, іншого продовольчого забезпечення до прибуття до бойових підрозділів для них не передбачено».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *