ОСТАННІ НОВИНИ

Орест Чемерис: «Вакцинація триває лише 2 хвилини, хвороба ж має дуже розмиті межі»

Вероніка Рой

|

Директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис про важливість вакцинації проти коронавірусної інфекції:

«Вакцинація населення це основна стратегія протидії впливу COVID-19 та найпотужніший інструмент у цій боротьбі. Великим досягненням цього процесу є зниження кількості хворих та рівня складності захворюваності. У Львівській області вже використано 221 028 доз вакцин, з яких 70432 – друга доза.

Оскільки інфекції продовжують поширюватися єдиний метод зменшити оберти розповсюдження інфекції – це зробити щеплення достатній кількості людей, тоді вірусу просто нікуди буде діватися. Різниця між тими хто провакцинувався і тими, хто не отримав щеплення це саме той фактор, який є вирішальним.

Сподіваюсь, що усі виклики будуть подолані, а вірус втратить свій потенційний вплив на здоров’я населення. Вакцинація триває лише 2 хвилини, хвороба ж має дуже розмиті межі. І у цій ситуації, яка стосується життя, ми не можемо робити помилкових кроків.

Пандемія коронавірусу довела, що в інфекційних хвороб нема ні кордонів, ні обраних націй, ні певних категорій. Тому варто розуміти, що вакцинація – це спосіб захистити не тільки себе, а й інших».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.