ОСТАННІ НОВИНИ

Остап Дроздов: «Мер Львова є на посаді уп'ятеро довше, ніж був Янукович»

Ольга Денисяка

|

Журналіст Остап Дроздов про гостру необхідність змінювати місцеву владу Львова та мафіозно-корупційну систему управління містом під час 15-річного мерства Андрія Садового:

«Дорогі львів’яни! Як ви можете говорити про зміни в країні, якщо ви 15 років у своєму місті мера не можете поміняти! Про який порятунок України ви горланите, якщо своє рідне місто не годні врятувати від аферистів?

Такі претензії, які я чую під час кожної своєї поїздки за межі Львівщини, є більш ніж справедливими й обґрунтованими. За декілька місяців – місцеві вибори. Вони для мене – гірка печаль, глибока журба. Наш мер на посаді у 5 разів довше, ніж був Янукович.

15 років – це не лише діагноз. Це – вирок. Бо за цей час зацементувалася мафіозно-корупційна модель управління містом зі своїми любимчиками, відкатами, дозвільними махінаціями, земельними оборудками. Метастази з 15-річним стажем оповили всі сфери містожиття.

Система, яка не міняється 15 років, міцно консервує дуже претензійне місто, яке вміє лише всіх повчати, а саме вклякло в заторах, транспортному колапсі, самовільних забудовах, управлінському хаосі й вибіркових підходах на засадах дружби й відсотків. Крім того, політично львівський мер повністю ліг під зеленку, а це – плювок в обличчя міста Лева як генератора усіх загальнодержавних протестів та збурень.

Я вважаю, що Львів, який не спроможний на зміну свого керівництва тут, не спроможний на зміну верхів. Пора міняти. Давно пора. Задовго воно тягнеться. Майте совість! 15 років! Маленький Ісусику, поможи».

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...