ОСТАННІ НОВИНИ

Новий рік у Львові: просте рішення для гарного свята без зайвих витрат

Ольга ФУЧИК

|

Багато хто з львів’ян вже почав готуватися до Нового року та Різдва:  купує ялинкові прикраси, шукає цікаві рецепти, запасає продукти до сімейного  застілля.  Надійним помічником у цьому питанні традиційно стане найбільша торговельна мережа країни – «АТБ». 1044 комфортних дискаунтери вже готові обслужити покупців, аби вони наповнили свої холодильники гарантовано свіжими продуктами за доступними цінами. Магазини найбільшого вітчизняного ритейлера цілодобово працюють у 265 населених пунктах 24 областей України, включаючи й нашу Львівщину.

Майже 4 млн постійних клієнтів «АТБ» точно знають, де слід купувати  продукти,  адже компанія гарантує якість товарів  у власних магазинах.  Зараз асортимент  маркетів «АТБ» перевищує 3,5 тис. найменувань,  а вартість продуктів  на 10–15% нижча за середньоринкову.

Більш того, понад 800 товарних позицій представлені  продукцією власного  виробництва та власним імпортом. Ціни на такі товари можуть бути на 30% нижчими за ціни на будь-які аналоги.  Клієнти  «АТБ» уже понад чверть століття можуть щодня економити, грамотно витрачаючи свої кошти.  Компанія не працює з посередниками та мінімізувала  витрати на електроенергію й опалення.  Ще одним важливим фактором є зниження витрат на логістику.

«АТБ» стабільно утримує лідируючу позицію в галузі ритейлу, системно нарощуючи показники. За результатами 9 місяців поточного року товарообіг становив 501,5 млрд грн. Це понад 17,2% усього обсягу роздрібної торгівлі країни.

Аби гарантувати оперативну доставку товарів у різні куточки України, корпорація «АТБ» створила одну з найбільш розгалужених логістичних інфраструктур в країні.

«Логістика «АТБ» – це не тільки транспорт, складські приміщення та магазини. Це складна збалансована система, яка включає в себе взаємодію з регіональними виробниками, власні розподільні центри, автомобілі з необхідним температурним обладнанням, відділи якості та багато іншого», – розповіла Наталія Шаповалова, в. о. генерального директора ТОВ «АТБ-Маркет».

Компанія має чималий вантажний автопарк і  9 мультитемпературних складських центрів класу А. Планування, облік і рух товарних потоків відбуваються цілодобово. Товарообіг розподільних центрів зараз  становить 6 тисяч тонн на добу. Знайомі багатьом із нас фури та фургончики з символікою «АТБ» (7 автоколон чисельністю понад 600 машин) щомісяця долають велетенську відстань – 5,2 мільйона кілометрів. Для порівняння: це як приблизно 700 разів за 30 днів злітати з Києва до столиці США – Вашингтона!

«Робота цієї системи була б неможливою без кваліфікованого персоналу. Продавці, логісти, водії, вантажники, бухгалтери, контролери якості забезпечують  успіх як певного магазину, так і компанії в цілому. У мережі «АТБ» сьогодні працюють близько 60 тисяч осіб. Це величезний колектив, в якому кожен  знає і добре виконує свої обов’язки.  Не маємо жодного сумніву, що під час Нового року та Різдва наш колектив  працюватиме злагоджено та дружно», –  розповіла Оксана Молодцеватова, директор служби управління регіонами ТОВ «АТБ-Маркет».

Торговельна мережа «АТБ» – це найбільше підприємство нашої країни, яке активно розвивається та забезпечує українців якісними свіжими товарами за доступними цінами. Компанія щорічно створює робочі місця.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...