Перевірити та дослідити ситуацію зі скасуванням та скороченням деяких рейсів на Львівщині попросив у голови Львівської обласної ради депутат від фракції Партії регіонів Олег Баран. Про це інформує прес-служба Львівської міської організації Партії регіонів.
„До мене, як депутата Львівської обласної ради, звернулися мешканці кількох районів Львівщини. Ці люди практично стали заручниками бездоріжжя. Мова йде про жителів тих районів, які не потрапили у програму підготовки до Євро-12. Перш за все Радехівський район. Ми добре знаємо, у якому стані більшість доріг місцевого значення по всій області. Там не проводяться не те, що капітальні ремонти, а й ямкові. І потерпають від цього перш за все мешканці. Через розбиті дороги, ламаються автобуси. Як наслідок – зриваються рейси. Дехто перекриває їх резервними машинами. А дехто – скорочує маршрути чи взагалі їх скасовує. І про це говорять як перевізники, так і мешканці Радехівського району”, – йдеться у зверненні Олега Барана.
Депутат звернув увагу на фінансування ремонтів доріг у Радехівському районі. За інформацією депутата, у 2009 році дороги Радехівського району були профінансовані на 2 мільйони 500 ; у 2010 році – на 2 мільйони 400 , і у 2011 виділено один мільйон чотириста тисяч гривень.
„Ми всі добре розуміємо, що область готується до Євро-12 і пріоритетними у плані фінансування є ті райони, які ведуть до кордонів. Але у жодному разі не можна забувати про інші дороги місцевого значення”, – додав Олег Баран.
Відтак, депутат попросив перевірити та дослідити ситуацію зі скасуванням та скороченням деяких рейсів на Львівщині. Щоб вплинути на цей процес, від якого потерпають мешканці нашої області. Крім того, взяти під контроль проблему із аварійним станом доріг у районах, які не увійшли у програму підготовки до Євро-12, зокрема Радехівським.







