ОСТАННІ НОВИНИ

“Ціна”мажоритарного округу коливається від 1 до 20 млн доларів

Львівський портал

|

Більшість українських політиків впевнені, що наступні вибори до Верховної Ради будуть змішаними, а тому вже щосили «обробляють» мажоритарні округи 

Як повідомляє газета «Сегодня», цим займається і влада, і опозиція. Причому в обох таборах немає згоди з приводу «єдиних кандидатів». 

«Багато хто з депутатів вважає, що заплатити за місце в партсписку буде дорожче, ніж провести кампанію в окрузі. Але щоб перемогти в окрузі, потрібна повна підтримка адмінресурсу», – упевнений політолог Вадим Карасьов. 

Ціна питання буде коливатися в межах $1-20 млн. За $1 млн можна буде завоювати сільський округ. «Але тільки якщо у кандидата там є рейтинг близько 30% і домовленості з владою. Якщо ні – $3-5 млн», – каже чоловік, який провів кілька виборчих кампаній. 

«Кампанія по округу в Києві, я думаю, буде коштувати не менш ніж $ 5 млн. Хоча якщо на одному окрузі зійдуться кілька знакових фігур, які готові влаштувати там Сталінград, то ціна може підскочити до $ 15-20 млн»,- каже політолог Кость Бондаренко.

 

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *