ОСТАННІ НОВИНИ

У Шевченківському районі виявлено 80 неоформлених найманих працівників

Львівський портал

|

З початку 2011 року у Шевченківському районі проведено 58 виїзних обстежень, перевірено 153 суб’єкти підприємницької діяльності та виявлено 80 найманих працівника без трудових угод. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У кожному районі міста створено робочі групи, до складу яких входять працівники Державної податкової інспекції, РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області, Пенсійного фонду та Львівського центру зайнятості. Щотижнево проводяться виїзні обстеження суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання законодавства в частині оформлення трудових відноси з найманими праці.

Зокрема, у Шевченківському районі з початку 2011 року було проведено 58 виїзних обстежень, перевірено 153 суб’єкти підприємницької діяльності, та виявлено 80 найманих працівників, які не мали належно оформлених трудових відносин.

«Вчасна виплата заробітної плати, її розмір не нижче мінімального – це соціальні гарантії львів’ян. З одного боку, податки, сплачені до бюджету міста, – це кошти на садочки, школи, медицину Львова. З іншого боку – це соціальний захист самих мешканців у майбутньому, їхнє пенсійне забезпечення. Це повинні пам’ятати і працівники, і роботодавці», – наголошує начальник відділу праці Катерина Рибачок.

За підсумками роботи оформлено 68 трудових угод з найманими працівниками. Прокуратурою Шевченківського району порушено 6 кримінальних справ щодо суб’єктів підприємницької діяльності, де були виявлені працівники, які не мали належного оформлення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *