Позов до суду на ухвалу міської ради, за якою депутати розпустили виконком, «Свобода» розцінює як намагання вивести рішення органу місцевого самоврядування за межі сесійної зали. Про це сьогодні заявив голова фракції Всеукраїнського об єднання «Свобода» у Львівській міській раді Руслан Кошулинський, коментуючи судове рішення про призупинення ухвали про розпуск виконавчого комітету ЛМР.
«Фракція Всеукраїнського об єднання «Свобода» готова до таких взаємин з міським головою. Якщо Андрій Садовий ігнорує рішення 74 депутатів, які показали своє ставлення до діяльності виконавчого комітету міської ради, то ми доповнимо його як у суді, так і в сесійній залі», – заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Р. Кошулинський.
Нагадаємо, 31 жовтня 2011 року Галицький районний суд Львова постановив призупинити дію ухвали про «Про визнання незадовільною роботу виконавчого комітету Львівської міської ради», тому виконавчий комітет, якому депутати двічі висловили недовіру, продовжує працювати.








Львівський портал