ОСТАННІ НОВИНИ

Усик відреагував на президентський рейтинг і зробив заяву щодо виборів

Маркіян Рой

|

Український боксер, колишній абсолютний чемпіон світу в надважкій вазі Олександр Усик прокоментував результати соціологічного опитування, за якими він увійшов до п’ятірки потенційних кандидатів у президенти України. Водночас спортсмен заявив, що не планує брати участь у виборах. Про це Усик розповів у коментарі пресслужбі «Полісся».

Згідно з результатами опитування, у першому турі президентських виборів за Усика готові проголосувати 5,9% респондентів, що забезпечило йому п’яте місце у рейтингу.

Втім, боксер із гумором зазначив, що цей показник міг би бути вищим.

«Якби у мене була така думка балотуватися у президенти, то, думаю, за мене б більше людей проголосувало. Але я не буду балотуватися в президенти України», – сказав Усик.

За даними опитування, трійку лідерів президентського рейтингу наразі складають Володимир Зеленський (22,3%), Валерій Залужний (14,9%) та Михайло Федоров (13,4%).

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: usykaa, Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *