ОСТАННІ НОВИНИ

Четверо юних львівських шахістів стали призерами чемпіонату Європи

Маркіян Рой

|

Четверо представників Львова вибороли нагороди на юнацькому чемпіонаті Європи з шахів, який триває у польському Ряшеві. Молоді спортсмени здобули золоту, дві срібні та бронзову медалі. Про це повідомили в офісі спорту Львівської міської ради.

Чемпіонкою Європи серед дівчат до 14 років стала вихованка спортшколи «Дебют» Соломія Світенко, яка виборола золоту медаль. Її тренером є Володимир Грабінський.

Срібні нагороди здобули Дем’ян Возний із Львівської шахової академії, який посів друге місце у рапіді серед хлопців до 8 років, а також Максим Дубневич зі спортшколи «Дебют», який став віцечемпіоном серед юнаків до 18 років.

Бронзову медаль серед дівчат до 12 років виборола представниця спортшколи «Дебют» Марія Кінаш.

Юнацький чемпіонат Європи проходить у польському Ряшеві серед шахістів віком від 8 до 18 років. Учасники змагаються у дисциплінах рапід (швидкі шахи) та бліц (блискавичні шахи). Змагання триватимуть до 9 липня включно.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *