Приватну клініку «Аксіома Медікал», на яку масово скаржаться львів’яни, закликають позбавити ліцензії. Відповідний лист міністру охорони здоров’я Віктору Ляшку надіслав міський голова Андрій Садовий, повідомляє пресслужба мерії.
Йдеться про приватну клініку «Аксіома Медікал», яка надає послуги лікування та реабілітації від залежностей. Спершу вона знаходилась на вул. Олени Степанівни, втім мешканці сусідніх будинків стали активно скаржитись на розкидані посеред вулиці використані шприци, медикаменти, медичні відходи та інше сміття.
Відвідувачі медзакладу часто поводилися небезпечно: нападали на перехожих, вимагали кошти або іншу допомогу, а при відмові навіть погрожували фізичною розправою. Після розголосу проблеми клініка переїхала на вул. Городоцьку, але тепер на її діяльності нарікають жителі цього району.
Львів’яни, які хвилюються за власну безпеку й безпеку своїх дітей, навіть вдалися до перекриття дороги, аби привернути увагу до цієї проблеми.
У Львівській міськраді, реагуючи на цю ситуацію, спершу вирішили перевірити діяльність приватної клініки, а тепер Андрій Садовий закликав Міністерство охорони здоров’я анулювати закладу ліцензію.
«Просимо опрацювати питання вдосконалення ліцензійних умов для закладів, які надають замісну підтримувальну терапію, зокрема в частині вимог до місця їх розташування та організації роботи, щоб забезпечити балансу між правом пацієнтів на отримання медичної допомоги та правом громадян на безпеку», – йдеться в листі до міністра Віктора Ляшка.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: Суспільне Львів/Ірина Грицан









Наталя Дуляба