Фракція ВО «Свобода» у Львівській міськраді стверджує, що в головного освітянина Львова фальшивий диплом. В ЛНУ ім. Івана Франка взагалі не пам’ятають, що у них вчився нинішній начальник управління освіти ЛМР Володимир Огура, а підписи на його дипломі – підроблені.
Про це 22 серпня на прес-конференції на тему «Подарунки від ВО «Свобода» до 20-ї річниці Незалежності України» заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Руслан Кошулинський, пише ЗІК.
Він розповів, що був присутній на конкурсі на посаду начальника міського управління освіти, слухав відповіді Огури і ще тоді висловив думку, що така особа «не може бути обличчям львівської освіти».
За словами Кошулинського, Огура закінчив університет ім. Франка у 1998 році за спеціальністю «Фінанси і кредит», але там такого студента не пам’ятають, а в протоколі державного іспиту та протоколі захисту диплому такого прізвища немає.
Кошулинський також звернув увагу на те, що диплом Огури має серію ЛР №216, а в 1998 році всі дипломи університету мали серію ВК. У журналі видачі дипломів під номером 216 записаний на денній формі навчання фізик, на заочній біолог, причому обоє вони – жіночого роду. Крім того, номери дипломів, які видавали того року на економічному факультеті мали номери від 600 до 800, а в Огури – 216.
Підпису ректора Вакарчука на дипломі немає, натомість підпис проректора Височанського, як стверджує Кошулинський, підроблений, а підпис голови ДЕК Кульчицького – факсимільний.
Голова фракції «Свобода» повідомив, що сьогодні о 15.00 відбудеться засідання комісії законності Львівської міської ради, яка, очевидно, має звернутися до прокуратури.
«Ми просимо фахівців перевірити правдивість отримання вищої освіти цією людиною», – заявив Кошулинський. Він зазначив також, що, на його думку, у зв’язку з цим має бути порушена кримінальна справа.








Львівський портал