ЛМКП «Львівводоканал» має намір придбати у полтавчан пристрій «Спрут», які раніше не хотіли його продавати. Тепер мільйонні борги львів’ян вибиватимуть щодня, передає «Львівська хвиля».
Досі свій винахід Полтавський Водоканал тримав в таємниці, а тепер вирішив продати. Ціна – 50 тисяч гривень.
Гроші хоч великі для «Львівводоканалу», але наразі це найефективніший спосіб боротьби з боржниками, розповіла речник підприємства Уляна Горбата. «Окрім того, що потрібно буде придбати цю установку, треба буде організувати бригаду людей. Машину, паливно-мастильні матеріали. Адже не будемо працювати акційно, а спрямовано щодня. Нехай там і по кілька боржників», – зазначила вона.
Але, за словами У.Горбатої, вартість приладу окупиться, більше того це буде відчутною економією. Адже день перебування «Полтававодоканалу» обходився львівському підприємству в 9 тисяч гривень. Щокварталу «Спрут» від’єднував 60-80 споживачів, які боргували по 5 тисяч гривень і більше. До водовідведення їх підключали тільки за умови сплати боргу. За рік в такий спосіб вдалось повернути приблизно вісім мільйонів гривень.
«Крім того, дуже впливає те, що машина у місті. І коли вона під’їжджає під будинок, то люди не чекають, що їх відключать, а йдуть платять і так уникають незручностей», – додала Уляна Горбата.
Очікується, що полтавський пристрій з’явиться у Львові вже цієї осені.
Нагадаю, львів’яни заборгували за воду та водовідведення 11 мільйонів гривень.








Львівський портал