ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові під час пожежі у квартирі постраждала 76-річна жінка

Наталія Жолинська

|

У середу, 15 жовтня, у Львові під час пожежі в квартирі постраждала 76-річна жінка. Потерпілу госпіталізували до лікарні. Про це повідомили у ДСНС Львівщини.

Пожежа сталася близько 17:50 у 4-поверховому житловому будинку на вулиці Городоцькій у Львові. У помешканні горіли речі домашнього вжитку на площі близько 1 м кв., але займання вже встигло розповсюдитися на дерев’яну підлогу. 

За словами надзвичайників, сусіди відчули запах диму квартири на четвертому поверсі та повідомили, що там мешкає жінка, яка не відгукується на стукіт у двері.

«Вогнеборці потрапили до задимленої квартири й виявили 76-річну власницю на підлозі в коридорі, неподалік вхідних дверей. Жінка була при свідомості, але сильно надихалась димом», – розповіли у ДСНС. 

Відтак рятувальники винесли потерпілу на свіже повітря та передали медикам для надання допомоги. Її госпіталізували до Львівської обласної клінічної лікарні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *