ОСТАННІ НОВИНИ

Спортсмен зі Львівщини став віцечемпіоном світу з рукопашного бою

Олег Дерев'янко

|

Спортсмен зі Львівщини Микита Хаджинов став віцечемпіон світу з рукопашного бою. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Микита Хаджинов (зліва). Фото: ЛОВА

З 11 до 13 жовтня у місті Бірунь (Польща) відбувся чемпіонат світу з рукопашного бою, у якому брали участь спортсмени з понад 20 країн.

Микита Хаджинов, курсант другого року Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, виборов друге місце у ваговій категорії 80 кг.

Його тренує Павло Шміло, який допоміг спортсмену досягти високого рівня майстерності та психологічної витривалості.

Микита Хаджинов (другий справа). Фото: ЛОВА

Загалом українська команда показала сильні результати, здобувши призові місця у різних розділах змагань та підтвердивши свій статус однієї з найсильніших команд світу.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *