Вранці 15 вересня користувачі по всьому світу повідомили про масштабний збій у роботі супутникового інтернету Starlink. Про це свідчить сайт компанії.
На сайті компанії підтвердили технічні неполадки:
«У Starlink стався збій обслуговування. Наша команда досліджує причину проблеми», — йдеться у повідомленні.
Водночас командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді (позивний Мадяр) заявив, що Starlink «ліг вздовж всього фронту».
Згодом Мадяр заявив, що зв’язок поступово відновлюється. Також скарг поменшало на Downdetector.
Подібні збої траплялися і раніше, їх виправляли протягом невеликого відрізку часу. Минулого разу таке трапилося в липні, і збій був не лише в Україні, а загалом по світу.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой