ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові біля ТЦ «Сихів» сталася ДТП: авто вилетіло на тротуар, є постраждала

Маркіян Рой

|

У понеділок, 25 серпня, близько 16:15 біля торгового центру «Сихів» у Львові сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє Варта1.

За попередньою інформацією, внаслідок зіткнення автомобіль викинуло на тротуар. Офіційних даних про потерпілих наразі немає, однак очевидці розповідають, що постраждала жінка.

Відомо також, що винуватець аварії покинув місце події.

На місці працюють медики «швидкої» та поліцейські, які з’ясовують усі обставини інциденту.

За даними поліції Львівщини, аварія сталася 25 серпня, близько 16:20, на перехресті вулиць Сихівської та Кавалерідзе у Львові.

Відбулося зіткнення автомобілів КІА, яким керував 27-річний львів’янин, та Volkswagen під керуванням 74-річного жителя Львова. Після цього Volkswagen у некерованому стані здійснив наїзд на пішохода, 73-річну місцеву мешканку, та здійснив зіткнення з рейсовим автобусом, яким керував 67-річний львів’янин.

Внаслідок ДТП літня жінка отримала тілесні ушкодження та була доставлена до медичного закладу.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: поліція Львівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *