До моргу у Первомайську на Луганщині з поля бою доставили тіла 109 російських окупантів. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.
Так, завдяки успіхам ЗСУ на лінії бойового зіткнення, у місті Первомайськ, що на тимчасово захопленій території Луганської області, до місцевого моргу під час евакуації з поля бою було доставлено тіла 109 російських окупантів.
Разом з тим, у центральній місцевій лікарні міста, проходять лікування 730 окупантів. Медичний персонал лікарні не встигає надавати медичну допомогу російським терористам через велике завантаження та нестачу знеболювальних препаратів. Морально-психологічний стан російських загарбників тут вкрай низький, вони не бажають повертатися у зону проведення бойових дій.
Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення Росія втратила в Україні вже близько 244 270 військових, 590 – за добу 26 липня.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Анастасія Диняк