ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни вдарили по Запоріжжю

Анастасія Диняк

|

Російські окупанти завдали удару по Запоріжжю. Є жертви. Про це повідомив заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко.

Так, у четвер, 22 вересня, росіяни випустили дев’ять ракет по Запоріжжю. Дві ракети поцілили у готель та ресторан в центральному парку Запоріжжя.

«Там суттєві руйнування, люди залишаються під завалами. Рятувальники працюють над розбором завалів та звільненням людей», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, окупанти влучили в електричну підстанцію. Південні громади Запорізького району наразі залишилися без світла.

Також є влучання в телевежу. За даними голови Запорізької ОВА Олександра Старуха, так окупанти готуються до пропагандистської інформаційної кампанії.

Станом на 9:35 год., за даними голови Запорізької ОВА Олександра Старуха, відомо про одного загиблого, зокремо 65-річного чоловіка. Ще п’ятеро людей постраждали.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *