Перший заступник голови ОДА Мирон Янків під час сьогоднішньої селекторної наради з головами райдержадміністрацій Львівської області звернув увагу керівників районів на невідкладних заходах в освітній сфері, інформує прес-служба ЛОДА.
В першу чергу потрібно забезпечити ліквідацію аварійності шкіл, активно провести всі необхідні ремонтні роботи в освітніх закладах, особливу увагу приділити винесенню підвальних котелень з приміщень навчальних закладів і негайно провести ревізію блискавкозахисних засобів, вважає М.Янків
Крім цього, необхідно проконтролювати підготовку до опалювального сезону усіх навчальних закладів Львівської області.
Серед невідкладних заходів М.Янків також назвав потребу в придбанні близько 100 шкільних автобусів для підвозу дітей до навчальних закладів, оснащення комп’ютерною технікою та належне харчування.








Львівський портал