ОСТАННІ НОВИНИ

За минулий рік складено 261 протокол на хабарників

Львівський портал

|

Внаслідок спільної діяльності усіх правоохоронних органів Львівщини минулого року складено 261 (2007 – 215) протокол про хабарництво. Про це було повідомлено під час наради, що її провів прокурор Львівської області Олексій Баганець з керівниками інших правоохоронних органів області, передає прес-служба прокуратури Львівської області.

Найбільше протоколів склали працівники СБУ – 114 (минулого року – 92), міліції – 95 (62), , податкової міліції – 19 (17). За цими протоколами 202 державні службовці уже отримали відповідні покарання.

Як було зазначено під час наради, вперше за останні роки притягнуто до відповідальності за скоєння корупційних діянь таких службових осіб, як голову районної адміністрації одного з районів міста Львова , начальника обласної Державної інспекції захисту рослин , директора департаменту житлового господарства Львівської міської ради і тд.

Проте, за словами прокурора області Олексія Баганця, робота на цьому напрямі ще не повною мірою відповідає вимогам сьогодення та криміногенній ситуації, яка склалася в області.

У зв’язку з цим, прокурор області вказав, що виявлення, розкриття та розслідування злочинів, пов’язаних з хабарництвом, можливе за умови об’єднання зусиль всіх правоохоронних органів щодо реалізації узгоджених спільних заходів, визначених рішеннями координаційних нарад, виключення практики гонитви за кількісними показниками, а також завдяки здійсненню системної та цілеспрямованої роботи, скерованої, передусім, на виявлення фактів хабарництва у судовій гілці влади, органах управління та місцевого самоврядування. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *