ОСТАННІ НОВИНИ

Львів поділиться досвідом розвитку інфраструктури підготовки до Євро

Львівський портал

|

Досвід співпраці Львова із європейськими банками щодо створення транспортної концепції та концепції розвитку електротранспорту в місті потрібно вивчити іншим українським містам, які готуються приймати Євро 2012 – заявив директор виконавчої дирекції Федерації футболу України Іван Федоренко під час виїзного урядового засідання у Львові. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Окрім того, віце-прем’єр-міністр Іван Васюник позитивно оцінив підписану угоду між Львовом та ЄБРР на надання кредиту в обсязі 50 млн євро для побудови доріг до Євро-2012. Водночас він зазначив, що на сьогодні бюджетом виділено 895 млн. грн., які в травні будуть розподілені між містами, що будуть визначені УЄФА як приймаючі міста.

За словами першого заступника міського голови Львова Олега Синютки, у 2009 році Львів претендує на отримання з державного бюджету близько 250 млн грн., виходячи з розрахунку фінансування будівництва та реконструкції доріг, що входять до програми підготовки до Євро-2012, 50/50 з міського та державного бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *