Кабінет Міністрів відкликає з парламенту проект державного бюджету на 2009 рік. Про це повідомила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вчора на позачерговому пленарному засіданні Національної трибічної соціально-економічної ради при Президентові України.
«Ми відкликаємо зараз бюджет, повністю його переробляємо і готуємо новий», – сказала Тимошенко. При цьому прем’єр-міністр підкреслила, що проект держбюджету на 2009 рік обговорюватиметься з профспілковими об’єднаннями.
Також Тимошенко пояснила необхідність розробки нового проекту бюджету соціально-економічними умовами, які склалися в результаті фінансової кризи.
12 листопада під час Загальнонаціональної антикризової наради Віктор Ющенко закликав уряд протягом двох тижнів внести на розгляд Верховної Ради новий проект державного бюджету на 2009 рік.
Згідно з попереднім проектом документа, доходи держбюджету на 2009 рік мали складати 288 млрд. 98 млн. 60,9 тис. грн., витрати – 302 млрд. 184 млн. 689,1 тис. грн. Уряд визначив дефіцит державного бюджету в об’ємі 17,4 млрд. грн., або 1,37% ВВП, передає УНІАН.








Львівський портал