ОСТАННІ НОВИНИ

Швейцарія та Австрія проконсультували Львів на тему транспортного забезпечення під час Євро-2012

|

Представники Львівської міської ради запозичуватимуть досвід організації транспортного руху під час Євро-2012. Представники департаменту «Євро-2012» взяли участь у міжнародному семінарі «Поширення досвіду транспортного забезпечення UEFA EURO 2008 TM», який відбувся у Цюриху минулого тижня. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Представники Транспортних систем Австрії та Швейцарії та загальнонаціональні організатори UEFA EURO 2008 ТМ поділились досвідом та знаннями з організації розвитку дорожнього руху під час останнього Чемпіонату Європи з футболу із українськими та польськими колегами. Департамент «Євро-2012» Львівської міської ради зміг отримати статистичну інформацію про транспортні потоки різних видів транспорту: часу прибуття на події, залежність від команд-учасниць.

Також обмінялися інформацією про транспортну інфраструктуру з представниками міст, що прийматимуть гостей та учасників чемпіонату. Польщі – Варшава, Познань та Вроцлав, Швейцарії – Базель, Цюріх, Женева та Австрії – Клягенфурт, Інсбрук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *