ОСТАННІ НОВИНИ

На Яворівському полігоні розпочнуться навчання «Швидкий тризуб»

|

На цьому тижні на Яворівському полігоні розпочнуться командно-штабні навчання НАТО «Рапід Трайдент-2008» («Стрімкий тризуб – 2008»). Про це повідомив начальник Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні полковник Олександр Макарчик, повідомляє PRESSTIME.COM.UA .

Попередньо участь у навчанні братимуть близько 20 країн. Точнішу цифру Макарчук пообіцяв назвати завтра-післязавтра, оскільки досі достеменно невідомо представники яких саме країн братимуть участь у навчаннях.

«Заїзд починається з 28 серпня, з американської сторони приїжджає передова група. Решта повинні прибути 30 серпня, а як, хто і скільки їх буде ми поки що не знаємо. Ми подали відповідне звернення в американське посольство. Знаємо, що загальна кількість їх буде до 1000 осіб разом з українцями», – розповів він.

Він також підтвердив інформацію, що участь у навчанні братимуть представники Азербайджану.

Навчання триватимуть два тижні і завершаться 13 вересня.

Метою навчань є поліпшення взаємосумісності між штабами та підрозділами країн-учасниць навчання, практичному використанні досвіду, отриманого в миротворчих операціях та попередніх навчаннях, підвищенню рівня взаєморозуміння, зазначив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *