ОСТАННІ НОВИНИ

Колишніх військових перекваліфікують на менеджерів до Євро-2012

|

На Самбірщині військових пенсіонерів та відставників готуватимуть до Євро-2012. Про це повідомляє Західний регіональний медіа-центр МО України.

Про можливості перепідготовки колишніх військовослужбовців, а також тих, хто невдовзі має звільнитися з військової служби, йшлося під час семінару, який відбувся сьогодні в Самборі на Львівщині. Зокрема, організатори семінару переконані, що Самбірщина є перспективним щодо туризму регіоном, тому звільнених у запас або відставку готуватимуть за напрямом « Менеджер готельного та туристичного бізнесу».

Цей курс проводитимуть за фінансової підтримки ОБСЄ та із залученням бюджетних коштів оборонного відомства. Група складатиметься з 30 осіб. За словами начальника Самбірського гарнізону полковника Анатолія Слєсарчука, місце для проведення занять із слухачами курсу нададуть в одній з військових частин. Заняття проводитимуть спеціалісти ЗРЦП, викладачі ВНЗ зі Львова та місцевих філій вищих навчальних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *