Кабінет Міністрів України розглядає можливість звільнити голову Держмитниці Валерія Хорошковського і призначити на його місце народного депутата від БЮТ Ігоря Рибакова. Про це «Экономическим известиям»повідомив сам Рибаков, повідомляє proUA.
«Учора вранці решта всіх кандидатів була відсіяна. Я думаю, що на початку червня у Дердмитниці буде новий керівник», – сказав газеті народний депутат.
Він також відзначив, що у разі його призначення політика Держмитниці на 100% зміниться на користь держави, а не чиїхось кишень або приватних інтересів.
Експерти вважають, що таким призначенням Юлія Тимошенко хоче укріпити митницю відданими кадрами.
«Останнім часом глава Держмитниці став досить часто зустрічатися з головою секретаріату президента Віктором Балогою і сприяти йому. Крім того, він сам виявив бажання піти у відставку. Зараз підшукуються кандидатури на його місце», – повідомив виданню високопоставлений чиновник в Кабміні.
Перший віце-президент Асоціації платників податків України Сергій Бичков підкреслив, що кадрова перестановка в Держитниці свідчить про загострення боротьби між президентом Віктором Ющенком і прем’єром Юлією Тимошенко.
«Якщо Валерій Хорошковській — толерантний керівник, оскільки працював у Віктора Ющенка в Раді безпеки, то Ігор Рибаков буде жорстким інструментом Юлії Тимошенко у війні проти президента», – сказав газеті Бичков.
Ігор Рибаков народився 14 серпня 1976 р. у Веймарі (Німеччина). Вчився в Мелітопольському автодорожньому коледжі, Одеському автомобільно-дорожньому технікумі і Одеському політехнічному університеті. У березні 2006 р. обраний народним депутатом. Співголова депутатського об’єднання «Контрабанда — стоп».




