ОСТАННІ НОВИНИ

Минулого року в Україні побували 23 млн. туристів

|

У 2007 році кількість іноземних туристів, що відвідали Україну, збільшилася на 22%, або 4,2 млн. чоловік до 23,14 млн. чоловік. Про це на нараді з підготовки до курортного сезону-2008 повідомив голова Державної служби туризму і курортів Анатолій Пахля, передають «Українські новини».

Основний туристичний потік спостерігався з Росії, Польщі, Молдови, Білорусі, Угорщини, Румунії і Словаччини.

Також Пахля відзначив, що минулого року за кордон виїхало 17,3 млн. українських туристів, що на 3% більше, ніж в 2006 році. При цьому він підкреслив, що в Україні спостерігається позитивна динаміка зростання внутрішнього туризму, що є дуже значущим чинником в розвитку туристичної сфери країни.

Внутрішній туризм в 2007 році був пріоритетним видом туристичної діяльності в Україні, на який приходилося 74,3% туристів, що обслуговуються туроператорами.

В цілому Пахля оцінив торішній курортний сезон як вдалий.

За його словами, обсяг туристичних послуг, що надаються суб’єктами туристичної діяльності, в 2007 році виріс на 44% і склав 5,5 млрд. гривень.

Всього турпідприємствами було обслуговано 2,9 млн. туристів і 2,4 млн. екскурсантів, повідомляє proUA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *