У неділю в Шевченківському гаю львівські пластуни проведуть великодні забави для дітей і дорослих. Як повідомляє прес-служба пластової станиці «Львів», забави проводитимуть на головній галявині біля церкви з 13:00 по 19:00.
Молодь водитиме гаївки, бавитиметься різноманітні великодні ігри, а хлопці змагатимуться у побудові найвищої «вежі». Також планується залучення музичного супроводу до гаївок.
Окрім гаївок, у Шевченківському гаю відбуватиметься низка мистецьких заходів та ярмарок. Ярмарок проводиться вже протягом кількох років, і на ньому представлені вироби з глини, різноманітні прикраси, виготовлені пластунами власноручно.
Кілька днів перед тим буде проведений майстер-клас з гаївок, на якому пластуни матимуть змогу вивчити і повторити українські великодні забави, яких згодом навчать інших. А перед Великоднем, у п’ятницю та суботу, львівські курені традиційно віддадуть пошану Тілу Господньому, відстоявши стійку біля Плащаниці у церквах Львова.




