Шість депутатів Винниківської міської ради, що на Львівщині, подали позов до Личаківського районного суду м. Львова щодо рішення міжпартійної обласної конференції виборчого блоку «Наша Україна» від 12 квітня про дострокове припинення повноважень депутатів місцевих рад. Конференцію під головуванням Петра Олійника депутати назвали фарсом, а рішення – незаконним. Про це сьогодні, 16 квітня, під час прес-конференції повідомили депутати Винниківської міськради , інформує ЗІК.
Депутати вважають таке рішення незаконним і безпідставним, а також таким, що прямо пов’язане з їх голосуванням за відставку екс-мера Винник Теодора Гудзяка. А міжпартійну конференцію –спеціально підлаштовану під Винниківську міськраду.
Зокрема, з блоку виключили таких депутатів: Андрія Шніцара, Ігоря Яросевича, Богдана Явного, Марію Булку, Миколу Артищука та Ярослава Байла.
«З цих шести депутатів – п’ять були головами депутатських комісій, троє – голови фракцій. Ми не останні люди в місті і за своє депутатство не платили, його нам не подарував ні Петро Олійник, ні Олег Мандюк, щоб зараз нас незаконно його позбавляти. Це не ми йшли від блоку «Наша Україна» на вибори, а «Наша Україна» йшла з нами», – заявила депутат Винниківської міської ради Марія Булка.
Вона також додала: «Ми нікому не продавались, і якщо Гудзяк, Олійник чи Мандюк дозволяють собі такі закиди на нашу адресу, вони будуть за це відповідати. Всі зобов’язання, які ми брали перед «Нашою Україною», ми виконали. І тепер, після цієї конференції, у нас немає жодних зобов’язань. Ми поїдемо в Київ, і я впевнена, голови партії, якщо те, що вони говорять співпадає з тим, що вони думають, ніколи не підтримають думки Мандюка і Олійника і не підпишуть нам цю «розстрільну статтю», – заявила М. Булка.
Депутат Винниківської міськради Андрій Шніцар також додав, що до Винниківської ТВК ще не надійшло жодної заяви від людей, які мали б зайняти їхні депутатські місця згідно із списками, а рішення міжпартійної обласної конференції виборчого блоку «Наша Україна» не було офіційно оприлюднено.




