ОСТАННІ НОВИНИ

Голова Держгірпромнагляду спуститься в «Степову»

|

16 квітня 2008 року Голова Державного Комітету України з промислової безпеки, охорони праці і гірничого нагляду Сергій Сторчак перебуватиме на Львівщині, повідомив прес-секретар територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області Микола Гуцуляк.

Зокрема, зранку С.Сторчак побуває на шахті “Степова” ДП “Львіввугілля” з метою особисто вивчити стан справ, проаналізувати ситуацію і вжити заходів щодо врегулювання ситуації на шахті, робота якої припинена від 2-го квітня поточного року у зв’язку із пожежею.

Сторчак має на меті спуститись у шахту, провести розширену нараду за участі керівництва ДП “Львіввугілля”, ВП шахта “Степова”, місцевої влади, профспілок і зустрітись із представниками трудового колективу.

Окремим питанням Голова Держгірпромнагляду розглядає вивчення ситуації щодо виконання Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Як відомо, Держгірпромнагляд звернувся до Міністерства вугільної промисловості України та керівництва всіх вугільних підприємств недержавної форми власності із пропозицією протягом 10 діб визначитись щодо необхідності подальшого перебування інспекторського складу на шахтах (закріплення державних інспекторів за підприємствами) для здійснення державного нагляду із періодичністю, що перевищує межі встановлені Законом.

Водночас, Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду застеріг керівництво шахт усіх форм власності про повну відповідальність власника за створення безпечних умов праці.

На переконання Держгірпромнагляду приведення системи нагляду за станом промислової безпеки і охорони праці у відповідність до норм Закону сприятиме встановленню в Україні європейських стандартів взаємин між державою і роботодавцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *