ОСТАННІ НОВИНИ

«Дозвільний офіс» прийняв 845 пакетів документів на отримання дозволу для розміщення МАФів

|

Як повідомили в управлінні «Дозвільний офіс» Львівської міської ради, підприємці подали 845 пакетів документів на отримання дозволу для розміщення малих архітектурних форм у Львові, повідомляє прес-служба міської ради.

Окрім внутрішньої програми, документи дозвільного характеру реєструються також у програмі реєстру документів дозвільного характеру, що є аналогом програми державного реєстратора.

Нагадаємо, що тепер отримати дозвіл на здійснення підприємницької діяльності в малих архітектурних формах у Львові підприємці можуть швидше та за спрощеною системою. Зменшився перелік документів, які підприємці мають подати в управління «Дозвільний офіс». Також, щоб отримати дозвіл, підприємцям достатньо один раз прийти в управління «Дозвільний офіс» і подати документи у три управління відразу (архітектури, економіки та земельних ресурсів). Наступного разу потрібно оплатити рахунки та отримати дозвіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *